Jonathan Davis (Korn) zdradza, jak radzi sobie po śmierci żony

/ 24 października, 2018

Ciało Deven Davis znaleziono 17 sierpnia 2018 roku w mieszkaniu przy California Avenue. Według sekcji przyczyną śmierci była mieszanka pięciu substancji: kokainy, heroiny, klonazepamu, topiramatu i fluoksetyny. Deven Davis zaginęła 10 sierpnia 2018 roku. Wiadomo też, że była uzależniona od alkoholu i walczyła ze swoim uzależnieniem.

Jonathan Davis pisze wzruszająco o swojej żonie

Ich małżeństwo nie było usłane różami, ale mimo to Jonathan Davis niezwykle mocno przeżył odejście bliskiej mu osoby. Zdradził w wywiadzie dla „Two Doods Reviews”, że jego terapią jest występowanie na żywo:

To właśnie robię. W ten sposób radzę sobie ze wszystkimi problemami, które pojawiły się w moim życiu. To właśnie tam odbywa się moja terapia – na scenie, grając dla innych.

Deven Jonathan pobrali się w 2004 roku, jednak w 2016 roku wokalista Korn wniósł o rozwód i sprawa wciąż się toczyła. Jak podaje portal „TMZ” w dniu, w którym zmarła DevenJonathan wniósł do sądu o ograniczenie jej kontaktów z dziećmi z powodu przemocy domowej. Jonathan Deven mieli dwóch synów: Pirate’a Howsmona Davisa (2005) i Zeppelina Howsoma Davisa (2007). Zgodnie z nakazem sądowym Deven nie mogła mieć kontaktu z żadnym z dwojga ich dzieci, a nawet z ich psem.

Pomimo trwającej od dwóch lat rozprawy rozwodowej, Jonathan Deven czasami pokazywali się razem. W Sylwestra nagrali nawet film, w którym życzyli fanom udanego 2018 roku, a także informowali o swoich przedsięwzięciach charytatywnych.

Obszerny tekst autorstwa Bartka Koziczyńskiego poświęcony wokaliście zespołu Korn znajdziecie w najnowszym, październikowym „Teraz Rocku”, który dostępny jest w kioskach w całej Polsce oraz na naszej stronie internetowej.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także