Judas Priest i K.K. Downing zagrają razem? Rob Halford tak sugeruje

/ 11 października, 2022


Czy jest szansa na wspólny występ Judas Priest i K.K. Downinga podczas imprezy Rock’n’Roll Hall Of Fame?


5 listopada Judas Priest wystąpi na imprezie z okazji włączenia do Rock’n’Roll Hall Of Fame. Oprócz aktualnego składu włączeni zostaną także byli członkowie: K.K. Downing, Les Binks i Dave Holland.

Czy jest szansa na wspólny występ zespołu z gitarzystą K.K. Downingiem, który opuścił jego skład w 2011 roku? Rob Halford w wywiadzie dla „Ultimate Classic Rock” mówi trochę wymijająco:

Wszyscy są w dobrym kontakcie i się zgadzają, żebyśmy wykorzystali tę okazję, zagrali i odpalili wzmacniacze na 11. Chcemy tego, co najlepsze. A najlepsze jest to, żeby zebrać razem wszystkie osoby, które zostaną włączone, a dotyczy to, oczywiście K.K., Lesa i Dave’a. Zagramy więc na żywo. Mamy na to osiem minut, dwadzieścia cztery i pół sekundy.

Judas Priest zostanie włączony do Rock’n’Roll Hall Of Fame w kategorii Musical Excellence. Nagrodę w tej kategorii dostają artyści, muzycy, kompozytorzy i producenci, których oryginalność miała wielki wpływ na muzykę. Judas Priest nominowany był też w podstawowej kategorii, ale nie zdobył wymaganej liczby głosów.

Ceremonia włączenia do Hall Of Fame odbędzie się 5 listopada 2022 roku w Los Angeles.

KOMENTARZE

Przeczytaj także