Judas Priest odwołało koncert z powodu problemów zdrowotnych Roba Halforda

/ 5 czerwca, 2019

5 czerwca miał odbyć się koncert Judas Priest w amerykańskim Colorado Springs, ale grupa została zmuszona do jego odwołania. Rob Halford od około tygodnia zmaga się z zapaleniem oskrzeli, które – jak zasugerowali lekarze – uniemożliwiło mu występ na Broadmoor World Arena. Potrzebuje odpoczynku, który pozwoli mu na pełny powrót do zdrowia.

Vader przygotował swoją wersję utworu Judas Priest [WIDEO]

Zespół napisał w krótkim oświadczeniu:

Zespół nie chciał odwoływać tego koncertu, ale zdrowie Roba jest najważniejsze. Priest wróci do Colorado Springs, a tymczasem można zwracać bilety w miejscu ich zakupu.

Judas Priest koncertuje obecnie po Ameryce Północnej z Uriah Heep. Najbliższy zaplanowany koncert ma odbyć się 8 czerwca w kanadyjskiej miejscowości Saskatoon.

W tym roku miała się odbyć ponadto wspólna trasa Judas Priest i Ozzy’ego Osbourne’a, jednak kontuzja, jakiej uległ Ozzy zmusiła go do odwołania wszystkich zaplanowanych na ten rok koncertów. Artysta powróci jednak na scenę na początku 2020 roku.

%%REKLAMA%%

Przełożona trasa Judas Priest Ozzy’ego Osbourne’a wystartuje 31 stycznia 2020 roku w Nottingham i potrwa do 16 marca, kiedy to dotrze do Szwajcarii. Wcześniej artyści odwiedzą między innymi Niemcy, Austrię, Czechy i Hiszpanię. Koncertu w Polsce nie przewidziano.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także