Judas Priest pracuje nad nową płytą z Glennem Tiptonem [FOTO]

/ 4 lutego, 2020

Richie Faulkner udostępnił zdjęcie, które potwierdza, że Judas Priest pracuje nad nową płytą. Co więcej, na zdjęciu, obok niego i Roba Halforda, znajduje się także Glenn Tipton.

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcie.

Gitarzysta Judas Priest ze względu na chorobę Parkinsona nie może uczestniczyć w pełni w działaniach zespołu. Glenn Tipton jednak zagrał w niektórych koncertach ostatniej trasy grupy i zaangażowany jest także w powstawanie nowej płyty.

%%REKLAMA%%

W wywiadzie dla „Rock with Meltdown” Rob Halford powiedział:

Glenn ma się dobrze. Cały czas jesteśmy w kontakcie i tworzy riffy i pomysły do nowych utworów Judas Priest. Jest bohaterem.

O uczestnictwie Tiptona w nowej płycie Judas Priest wokalista mówił już kilka miesięcy temu:

Glenn właśnie siedzi w Anglii i tworzy riffy, a także przegląda te już napisane. Mamy ogromne archiwum riffów, nigdy się nie wyczerpie. Nie zwalniamy twórczo. A sukces takiej płyty jak „Firepower” jeszcze bardziej nas motywuje. Chcemy znowu spotkać się z fanami i przygotować dla nich coś innego. Będziemy tworzyli piosenkę za piosenką, a jak uzbiera się dziesiątka, będziemy mieli gotowy nowy album. Mogę więc potwierdzić, że w niedalekiej przyszłości powstanie nowa płyta Priest.

W tym roku Judas Priest będzie świętował 50-lecie. Grupa wystąpi między innymi w Polsce na Mystic Festival, który odbędzie się w dniach 10-11 czerwca.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także