Judas Priest zagra w 2020 roku z byłymi członkami?

/ 12 grudnia, 2019

W 2020 roku Judas Priest będzie świętował 50-lecie za sprawą specjalnej trasy koncertowej. Czy będzie to dobra okazja, żeby podczas koncertów z zespołem zagrali byli członkowie?

Kolejne gwiazdy dołączyły do Mystic Festival 2020

Takie pytanie padło podczas wywiadu z Robem Halfordem na falach nowojorskiej stacji Z93. Wokalista Judas Priest odpowiedział:

To dobre pytanie. Podoba mi się chaos otaczający rock and roll. Dla mnie jest on esencją rocka. Nie powinno być żadnych praw, regulacji ani restrykcji. Wszystko może się zdarzyć z Priest. Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte, zwłaszcza kiedy gramy na żywo. Taka możliwość jest brana pod uwagę.

%%REKLAMA%%

Jeden z przystanków przyszłorocznej jubileuszowej trasy koncertowej Judas Priest będzie w Polsce. Zespół będzie jedną z gwiazd Mystic Festival, który odbędzie się 10-11 czerwca w Krakowie. Wśród innych wykonawców zagrają między innymi Sepultura, Katatonia, Nightwish, Gojira, Accept, Heilung, Vader (De Profundis show), Obituary (Slowly We Rot show), Beast In Black, Infected Rain, The Hu, Devin Townsend, Mercyful Fate, Hentai Corporation, Black River i Mgła.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także