Judas Priest zwiastują nowy utwór. Kiedy premiera singla?

/ 15 listopada, 2023

Już niedługo światło dzienne ujrzy kolejny utwór zapowiadający nowy album zespołu Judas Priest.


Zespół Judas Priest niedawno zaprezentował najnowszy singel zatytułowany „Panic Attack”. Utwór znajdzie się na płycie „Invincible Shield”, która ukaże się 8 marca 2024 roku.

Kompozycja została świetnie przyjęta, a zespół postanowił pójść za ciosem. Już w najbliższy piątek, 17 listopada, światło dzienne ujrzy kompozycja „Trial By Fire”. Legenda heavy metalu opublikowała krótką zapowiedź singla:

Niedawno, mówiąc o postępach prac nad płytą, Richie Faulkner powiedział:

Teraz omawiamy kolejność utworów na płycie. Płyta jest już nagrana, w większości została zmiksowana i teraz zastanawiamy się, jak ułożyć utwory. To bardzo ważne. To jak film – jeśli źle go zmontujesz, straci swoją siłę. Kolejność musi być więc właściwa. Jesteśmy na tym etapie, więc już jest bardzo blisko. Wytwórnia, oczywiście, musi jeszcze wytłoczyć płytę i wydrukować okładkę, co trochę zajmuje. Ale jeśli chodzi o nagrania, to już praktycznie skończyliśmy. Gdybyśmy dziś oddali płytę wytwórni, tłoczenie winyla zajmuje sześć miesięcy, taka jest kolejka. Myślę więc, że najbezpieczniej powiedzieć, że płyta ukaże się na początku 2024 roku.

Tuż po premierze albumu, 30 marca 2024 roku Judas Priest wraz Saxon i Uriah Heep wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie.

KOMENTARZE

Przeczytaj także