„Jurassic World: Dominion” wkrótce wznowi produkcję. Scenariusz jest niesamowity

/ 21 czerwca, 2020

Zdjęcia filmu „Jurassic World: Dominion” ruszyły w lutym 2020 roku, lecz w marcu zostały przerwane z powodu pandemii koronawirusa. Universal poinformował, że prace zostaną wznowione już 6 lipca. Choć sytuacja w Wielkiej Brytanii nie została jeszcze do końca opanowana, wytwórnia przeznaczyła 5 milionów dolarów na środki ochronne, żeby zdjęcia odbyły się zgodnie z planem.

Aktorka Bryce Dallas Howard powiedziała w wywiadzie dla „Collider”:

Scenariusz jest niesamowity, czytanie go wywoływało gęsią skórkę. Mój mąż też go przeczytał i cały czas chodziliśmy nakręceni. Bardzo cieszymy się, że znowu się spotkamy.

%%REKLAMA%%

Jurassic World: Dominion” to szósty film z serii „Jurassic Park”, która zapoczątkowana została w 1993 roku szalenie popularnym filmem w reżyserii Stevena Spielberga. Najnowszą część wyreżyseruje Colin Trevorrow, a jej premiera zaplanowana jest na czerwiec 2021 roku.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także