Justin Timberlake niespodziewanie udostępnia nowy utwór. Szykuje się hit lata?

/ 4 lipca, 2018

Na początku lutego 2018 roku na półkach sklepowych pojawił się piąty studyjny krążek Justina Timberlake'a„Man of the Woods”. Tymczasem, dość niespodziewanie, artysta podzielił się nową kompozycją – „SoulMate”, która – wbrew pozorom – nie jest pierwszą zapowiedzią kolejnego wydawnictwa, a tylko luźnym singlem. Całość wyprodukował Nineteen85, który w przeszłości współpracował m.in. z Jessie Ware czy Nicki Minaj.

Poniżej możecie zapoznać się z utworem, którym wokalista chciał przywitać tegoroczne wakacje:

Dzisiaj Justin Timberlake, po krótkim odpoczynku od występów na żywo, wraca na scenę, aby promować – wcześniej wspomniany – krążek „Man of the Woods”. Wokalista będzie występował na Starym Kontynencie do końca sierpnia, zagra m.in. we Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii czy Niemczech. Na jego koncertowej mapie ponownie zabrakło polskiego przystanku. Pierwszy (i ostatni raz) artysta zagrał w naszym kraju w sierpniu 2014 roku, na stadionie PGE Arena w Gdańsku, w ramach promocji albumów „The 20/20 Experience” oraz „The 20/20 Experience – 2 of 2”, oba ukazały się na rynku w 2013.

Timberlake na liście „Rolling Stone” 

Kilka dni temu amerykański magazyn „Rolling Stone” opublikował listę 100 najlepszych piosenek XXI wieku. Listę sporządzono na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród artystów, producentów, krytyków i ekspertów muzycznych. W zestawieniu znalazł się także Justin Timberlake. Jego słynna kompozycja „Cry Me a River” uplasowała się na 46. pozycji. 

Poniżej przedstawiamy natomiast pierwszą dziesiątkę notowania.

  1. Beyonce ft. JAY-Z – Crazy in Love
  2. M.I.A. – Paper Planes
  3. The White Stripes – Seven Nation Army
  4. Outkast – Hey Ya!
  5. JAY-Z – 99 Problems
  6. Yeah Yeah Yeahs – Maps
  7. Kanye West ft. Pusha-T – Runaway
  8. Adele – Rolling in the Deep
  9. Lorde – Royals
  10. The Strokes – Last Night

Całe notowanie, wraz z omówieniami wszystkich utworów, znajdziecie pod tym adresem, lub w lipcowym numerze magazynu.

szy I fot: Gage Skidmore

KOMENTARZE

Przeczytaj także