K.K. Downing skomentował aferę wokół Davida Ellefsona

/ 3 czerwca, 2021


Były gitarzysta Judas Priest wypowiedział się na temat afery, jaka zrodziła się po upublicznieniu erotycznego czatu Davida Ellefsona.


David Ellefson został usunięty z Megadeth po tym, jak do sieci trafiły nagrania z jego erotycznego czatu z jedną z fanek. K.K. Downing, który w 2019 roku występował z Ellefsonem, wykonując piosenki Judas Priest, skomentował to zajście w wywiadzie dla „Trunk Nation”.

K.K. Downing powiedział:

Gdyby coś takiego wydarzyło się w latach 70. albo 80. potraktowano by to jako kolejne rockandrollowe szaleństwo. Wszyscy mamy swoje mocne i słabe strony, zwłaszcza jako mężczyźni. David nie różni się niczym od innych. Utrzymujemy kontakt, napisałem mu „masz wielu przyjaciół na całym świecie”. Jest nie tylko lubiany ale i kochany, ponieważ jest gentlemanem.

David Ellefson wydał oświadczenie odnośnie całego zajścia:

Niedawno w sieci nielegalnie opublikowano bardzo prywatny film, a wobec mnie wysunięto fałszywe zarzuty. Czynności na tym filmie odbywały się za zgodą dorosłych osób i zostały nagrane bez mojej wiedzy. Współpracuję z policją nad złożeniem pozwu o publikację pornografii z zemsty wobec osoby, która upubliczniła ten film. Moi prawnicy przygotowują także pozew o zniesławienie wobec tej osoby. Osoba ta poniesie najsurowsze przewidziane prawem konsekwencje. Spędzam ten czas z moją rodziną. Życzę moim kolegom udanej nadchodzącej trasy.

Grupa Megadeth nie ujawniła, kto zajmie miejsce Ellefsona, ale zapewniła, że latem wyruszy w trasę, a jej nowy album jest niemal gotowy.

KOMENTARZE

Przeczytaj także