Karaś/Rogucki opublikowali nowy teledysk [WIDEO]

/ 23 grudnia, 2020

Karaś/Rogucki opublikowali nowy teledysk. Powstał na potrzeby utworu z ich ostatniej płyty.


„Ostatni bastion romantyzmu” duetu Karaś/Rogucki powstał w 2019 roku. Z perspektywy końcówki 2020, można śmiało powiedzieć, że album swoim klimatem i tekstami idealnie wpisał się w ten dziwny rok…

Teraz na jego finiszu, artyści prezentują teledysk do utworu „Kilka westchnień”.

„Kilka westchnień” to ostatnia piosenka, którą skomponowaliśmy tworząc materiał na płytę. Powstała w bardzo szybkim tempie i od razu czuliśmy, że to może być singlowy numer. Miała być wydana w maju, ale ten rok nas nie rozpieszczał i po drodze napotkaliśmy na wiele przeszkód… Tak czy inaczej, bardzo się cieszę, że udało się doprowadzić do premiery tego utworu, może właśnie to on miał zamknąć 2020. Przyznam, że to mój ulubiony numer na „Ostatnim Bastionie Romantyzmu”.

– mówi Kuba Karaś.

Karaś/Rogucki to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów The Dumplings i Coma. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk, dało harmonijny efekt w postaci „Ostatni Bastion Romantyzmu” – płyty, która miała swoją premierę 14 lutego 2020.

KOMENTARZE

Przeczytaj także