Karl Logan (Manowar) aresztowany. Bardzo poważne zarzuty!

/ 26 października, 2018

Choć od sprawy minęło sporo czasu, dopiero teraz na oficjalnej stronie Biura Szeryfa z Mecklenburg County pojawiła się informacja o aresztowaniu Karla Logana, wieloletniego gitarzysty zespołu Manowar. Postawiono mu sześć zarzutów posiadania dziecięcej pornografii. Muzyk odpowie za swoje czyny, ale na razie znajduje się na wolności – zapłacił kaucję w wysokości 35 tysięcy dolarów zarządzoną przez amerykański sąd. Informację jako pierwszy przekazał portal theblast.com.

Zespół Manowar ma obecnie przerwę w pożegnalnej trasie koncertowej. Muzycy w listopadzie przyjadą do Europy, gdzie zagrają kilka koncertów w Niemczech. Jeszcze w 2016 roku zespół wydał następujące oświadczenie:

Trasa „Gods and Kings” była przełomowa w naszej karierze. Scena, dźwięk, wideo i Wy, nasi fani – to wszystko było cudowne. To tak wspaniałym doświadczeniu było jasne, że następnym razem musimy zrobić coś większego, wykraczającego poza to, co zrobiliśmy do tej pory – coś, co wypełni sny każdego fana Manowar.

To jest najlepszy moment, by powiedzieć „dziękuję” i się pożegnać. „The Final Battle” rozpocznie się w Niemczech i zabierze nas w podróż po całym świecie, by powiedzieć Wam wszystkim „do widzenia”.

Tym, którzy wezmą udział w tej trasie, na zawsze pozostaną wspomnienia – będą świadkami zespołu, który oddał krew, serca, dusze i każdą chwilę swojej kariery prawdziwemu heavy metalowi.

Karl Logan jest gitarzystą Manowar od 1994 roku, gdy na tym stanowisku zastąpił Davida Shankle’a.  

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także