Katarzyna Nosowska zaśpiewała świąteczny utwór [WIDEO]

/ 23 listopada, 2018

Katarzyna Nosowska to jedno z najczęściej powtarzanych nazwisk w tym roku. Artystka dzięki wyjątkowemu poczuciu humoru zyskała rzeszę obserwatorów w mediach społecznościowych. Jej debiutancka książka „A ja żem jej powiedziała…” odniosła spektakularny sukces na rynku wydawniczym. A w październiku tego roku ukazał się bezpretensjonalny i osobisty album „Basta”, za którego elektroniczne brzmienie odpowiada producent Michał „Fox” Król.

Katarzyna Nosowska o nowej płycie: Może być ostatnia

Na zakończenie tego roku artystka wraz z marką Coca-Cola przygotowała niespodziankę w postaci wyjątkowej wersji utworu „Coraz bliżej święta”. Takiej świątecznej piosenki jeszcze nie słyszeliście…

Utwór „Coraz bliżej święta” jest polską wersją kultowego „Wonderful Dream”, wykonywanego przez amerykańską wokalistkę Melanie Thornton. Po wcześniejsze polskie wersje przeboju sięgali m.in. Kasia Kowalska czy Margaret.

Nie jest łatwo wziąć na warsztat piosenkę, która od dawna funkcjonuje w umysłach ludzi… Wraz z Foxem chcemy podzielić się naszą interpretacją… Być Świętym Mikołajem, pośród tak wielu Mikołajów – to jak wsiąść do teleportera i wylądować w czasach, gdy tak łatwo było o radość.

– powiedziała Nosowska.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także