Katie Melua powraca do Polski [DATA, BILETY]

/ 4 listopada, 2022


W 2023 roku na jeden koncert przyjedzie do Polski Katie Melua.


Katie Melua powraca do Polski. Wielokrotnie nagradzana na całym świecie wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów już 12 kwietnia 2023 roku wystąpi w hali Polsat Plus Arena Gdynia. Wydarzenie odbędzie się w ramach europejskiej trasy „Love & Money Tour 2023”. Bilety na koncert uwielbianej w Polsce artystki, znanej m.in. z hitu „Nine Million Bicycles„, trafią do sprzedaży 7 listopada, o godz. 11:00.

Katie Melua to gruzińsko-brytyjska piosenkarka i autorka tekstów, urodzona w Kutaisi w Gruzji. Jej debiutancki album – „Call Off the Search” –  ukazał się 3 listopada 2003 roku. Płyta błyskawicznie stała się hitem, docierając na pierwsze miejsca brytyjskich list przebojów. Katie Melua jest autorką takich hitów, jak „Nine Million Bicycles„, „The Closest Thing to Crazy” i jedną z najbardziej uznanych brytyjskich wokalistek.

16 października 2020 roku światło dzienne ujrzał ósmy solowy studyjny album Katie, zatytułowany „Album No. 8„.

Wiosną 2023 roku Katie Melua wyruszy w europejską trasę koncertową, zatytułowaną „Love & Money Tour”, w ramach której już 12 kwietnia zaśpiewa w gdyńskiej hali Polsat Plus Arena Gdynia. Artystka zaplanowała także m.in. koncerty w Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Holandii.

KOMENTARZE

Przeczytaj także