Katy Perry opublikowała utwór i zapowiedziała nowy album [AUDIO]

/ 10 lipca, 2020

Wiemy już oficjalnie, że piąty studyjny album Katy Perry zatytułowany został „Smile”. Właśnie w sieci pojawiła się tytułowa kompozycja z tego wydawnictwa, o której tak wypowiada się artystka:

Napisałam tytułowy utwór z tego albumu, kiedy przechodziłam przez najmroczniejszy okres w życiu i zatraciłam swój uśmiech. Cała płyta to podróż w stronę światła – pełna opowieści o wytrwałości, nadziei i miłości.

Poniżej znajdziecie opublikowany właśnie utwór „Smile”:

Wiemy już oficjalnie, że nowa płyta Katy Perry opublikowana zostanie 14 sierpnia. Znajdą się na niej znane nam już kompozycje „Never Really Over”, „Harleys In Hawaii” i „Daisies”.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafiło do regularnej sprzedaży 1 lipca  i jest do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także