Kazik Staszewski trafił do szpitala. Kult w trybie pilnym odwołuje koncerty!

/ 12 października, 2023
fot. Arek Szymański

Zespół Kult poinformował właśnie, że został zmuszony do odwołania koncertów w Hamburgu i Berlinie. Powodem są problemy ze zdrowiem lidera formacji, Kazika Staszewskiego.


Kazik Staszewski trafił do szpitala. Zespół poinformował w swoich mediach społecznościowych, że został zmuszony do odwołania dwóch najbliższych koncertów, które miały odbyć się w Hamburgu i Berlinie – kolejno 14 i 15 października.

W komunikacie napisano:

Z uwagi na dzisiejszą hospitalizację Kazika najbliższe koncerty w HAMBURGU i BERLINIE są ANULOWANE i zostaną przeniesione na inny termin.

Zespół nie poinformował, co dolega Kazikowi Staszewskiemu, podając jedynie:

Stan Kazika jest stabilny, ale niestety uniemożliwia wykonanie koncertów w najbliższych dniach. Bardzo nam przykro z tego powodu, życzymy Kazikowi jak najszybszego powrotu do pełni sił i zdrowia, a Was drodzy prosimy o cierpliwość i zrozumienie.

 Poniżej znajdziecie wpis w oryginale:

UWAGA ❗️PILNE ❗️UWAGA ❗️PILNE ❗️ Z uwagi na dzisiejszą hospitalizację Kazika najbliższe koncerty w HAMBURGU i BERLINIE…

Opublikowany przez Kulta Czwartek, 12 października 2023

Kult jest obecnie w trakcie „Trasy Pomarańczowej”, która po kilku zagranicznych koncertach 19 października powinna wrócić do Polski. Zespół ma zaplanowane kilkanaście koncertów, które zakończą się 26 listopada w Rzeszowie. Według podanych dzisiaj informacji – powinny odbyć się zgodnie z planem.

KOMENTARZE

Przeczytaj także