Kazik w warszawskiej Stodole. Wygraj podwójne zaproszenie na koncert! [KONKURS]

/ 2 maja, 2022

W naszym najnowszym konkursie do wygrania są wejściówki na koncert Kazika Staszewskiego, który odbędzie się w stołecznej Stodole.


6 maja 2022 w klubie Stodoła wystąpi Kazik Staszewski. Legendarny wokalista Kultu zaprezentuje przekrojowy materiał pochodzący z solowych projektów, w tym utwory z najnowszej płyty „Zaraza”.

Bilety na koncert wciąż dostępne są w sprzedaży!

Kazik w Stodole – konkurs

Jeśli jednak chcesz spróbować swojego szczęścia i wygrać jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na warszawski koncert, możesz wziąć udział w naszym konkursie.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie wiadomości e-mail zatytułowanej „Kazik w Stodole” na adres michal.grzybowski@terazrock.pl wraz z twórczą odpowiedzią na poniższe pytanie:

Który utwór napisany przez Kazika Staszewskiego jest Twoim zdaniem najlepszy i dlaczego?

Autorzy dwóch najciekawszych odpowiedzi wpisani zostaną na listę w klubie Stodoła i dnia 6 maja będą mogli stawić się tam wraz z osobą towarzyszącą.

Na odpowiedzi czekamy do 5 maja do godziny 23:59. Po tym terminie nadsyłanie odpowiedzi konkursowych zostanie wyłączone. Skontaktujemy się (drogą e-mailową) jedynie ze zwycięzcami i przekażemy im wszystkie niezbędne informacje dotyczące odbioru nagrody.

KOMENTARZE

Przeczytaj także