Kazik żąda wycofania swojej piosenki z notowania Listy Przebojów Trójki

/ 19 maja, 2020

Kilkanaście godzin temu utwór „Twój ból jest lepszy niż mój” ponownie trafił na Listę Przebojów Programu Trzeciego i można było na niego oddawać głosy. Całe zamieszenia związane z utworem nie spodobało się jednak Kazikowi Staszewskiemu, który na facebookowym profilu zespołu Kult napisał, iż żąda usunięcia swojego utworu z trójkowej Listy:

W związku z zaistniałą sytuacją żądam wycofania piosenki Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" z notowania Listy Przebojów Programu Trzeciego.

Kazimierz Staszewski

Wpis w oryginale:

Przypomnijmy – kilka dni temu piosenka „Twój ból jest lepszy niż mój” Kazika trafiła na szczyt notowania listy przebojów Trójki, notowanie zostało jednak unieważnione. W efekcie Trójkę zbojkotowali prowadzący, artyści i wytwórnie. Sprawę skomentował też sam Premier Morawiecki.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także