Czy Acid Drinkers pracuje nad nową płytą? Zespół odpowiada [TYLKO U NAS]

/ 4 stycznia, 2020

Pod koniec zeszłego roku ukazała się składanka „Ladies And Gentlemen On Acid”, na której znani wykonawcy polskiego rocka i metalu wykonują przeróbki utworów Acid Drinkers. Jednak ostatnia płyta grupy z premierowym materiałem to „PEEP Show” z 2016 roku. Czy grupa pracuje nad nowym materiałem?

Zapytaliśmy o to Titusa i Ślimaka. Titus odparł wprost:

Jeszcze nie. Czekamy na wenę.

Ślimak za to rozwinął myśl:

Ten tribute jest dla nas takim oddechem, ale myślę, że niedługo będziemy przystępować do robienia materiału. Przez ostatnie zawirowania personalne robienie albumu trochę nam się odsunęło. De facto dwa razy zmieniliśmy gitarzystę, ale Robert Zembrzycki nie miał być na stałe, tylko miał zastępować Jankiela, który miał poukładać sobie różne rzeczy i do nas wrócić, ale tak się nie stało. Rzeczy sobie poukładał, ale było już trochę za późno. Postanowiliśmy więc poszukać gitarzystę, który mógłby grać z nami na stałe i padło na Dzwona (Łukasza Cyndzera – red.). Myślę, że już się doszlifowaliśmy, wiemy, czego się po sobie spodziewać.

%%REKLAMA%%

Cały wywiad z Acid Drinkers znajdziecie w styczniowym numerze „Teraz Rocka”, który jest już w sprzedaży.

A w nim także między innymi wywiady z Skillet, Beckiem, White Lies, Apocalyticą czy Killswitch Engage. Na nasze pytanie odpowiedzieli ponadto Ray Wilson, Mark Tremonti czy Patti Yang. Nie mniej ciekawie jest w artykułach, które poświęciliśmy chociażby zespołom Jeff Lynne’s ELO, Babymetal czy Cigarettes After Sex.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także