King Gizzard And The Lizard Wizard powrócili z nowym utworem [WIDEO]

/ 15 lipca, 2020

Właśnie w sieci pojawił się utwór zatytułowany „Honey”, który przygotowała formacja King Gizzard And The Lizard Wizard. Kompozycja wzbogacona została o teledysk, w którym główną rolę zagrał wokalista, Stu Mackenzie:

Klip wyreżyserował i nakręcił John Angus Stewart, produkcją zajął się natomiast Max Coles. Utwór w studiu przygotował natomiast wspomniany Mackenzie, jedynie masteringiem zajął się nominowany do Grammy Joe Carra.

Napisałem ten utwór kilka lat temu. Fajnie, że udało się go w końcu opublikować

– powiedział Stu Mackenzie.

%%REKLAMA%%

Studyjną dyskografię King Gizzard And The Lizard Wizard zamyka album „Infest the Rats' Nest”, który ukazał się w 2019 roku. W tym roku australijska formacja skupiła się na promowaniu koncertowego materiału, co zaowocowało publikacją aż czterech wydawnictwo „na żywo”.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafiło do regularnej sprzedaży 1 lipca  i jest do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także