Kings Of Leon zagra w Polsce [DATA, BILETY]

/ 10 lutego, 2020

Kings Of Leon powraca do Polski. Uznana na całym świecie grupa 24 czerwca 2020 roku wystąpi na stadionie we Wrocławiu. Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro Smart! rozpocznie się jutro (11 lutego) o godzinie 10:00. Sprzedaż otwarta rozpocznie się w środę (12 lutego) o godzinie 10:00.

Podczas koncertu we Wrocławiu Kings Of Leon zaprezentuje przekrojowy set złożony ze wszystkich siedmiu albumów studyjnych.

Krzysztof Maj, Dyrektor Generalny Strefy Kultury Wrocław, podkreśla:

Cieszymy się, że to właśnie Wrocław pojawi się na mapie trasy koncertowej tak wyjątkowych artystów. Ta śmiała mieszanka rockowych brzmień z pewnością przyciągnie fanów z całej Polski. Koncert Kings of Leon będzie jednym z największych muzycznych wydarzeń w historii naszego miasta. Lato we Wrocławiu rozpoczniemy w tym roku wyjątkowym koncertem! Serdecznie zapraszamy.

%%REKLAMA%%

Ostatni krążek „WALLS” okazał się numerem 1 na listach w Wielkiej Brytanii i jest jednocześnie piątym z rzędu albumem zespołu z takim wynikiem.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także