K.K. Downing założył KK's Priest. W składzie byli członkowie Judas Priest

/ 18 lutego, 2020

K.K. Downing opuścił Judas Priest w 2011 roku. Teraz jednak postanawia poniekąd powrócić z nową odsłoną zespołu, jako KK’s Priest. Wokalistą grupy jest Tim „Ripper” Owens, który w Judas Priest śpiewał w latach 1996-2003, a perkusistą Les Binks, który w Judas Priest grał w latach 1977-1979. Ponadto skład zasilili A.J. Mills z Hostile na drugiej gitarze i Tony Newston z Voodoo Six na basie.

Tak o zespole mówi K.K. Downing:

Ze względu na ogromne zainteresowanie i wsparcie ze strony fanów na całym świecie, czuję, że powinienem połączyć prawdziwe, klasyczne utwory i brzmienie Priest z moimi nowymi, metalowymi utworami. Tego mogą oczekiwać fani po KK’s Priest.

Zespół podobno już pracuje nad albumem studyjnym i ma zaplanowane koncerty.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

ZAMÓW TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 21 lutego i będzie do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce za 19,99 zł. W naszym sklepie internetowym możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także