Kolejne zestawienie najlepszych płyt dekady. I kolejny raz Polska na szczycie

/ 12 listopada, 2019

Kilka dni temu poznaliśmy zestawienie 25 najlepszych płyt dekady według „Consequence Of Sound”. Teraz 66 najlepszych metalowych płyt dekady wybrał „Loudwire”. W obu tych zestawieniach na samym szczycie ulokował się album „The SatanistBehemotha.

Zobacz zestawienie Consequence Of Sound

Tak o płycie „The Satanist” napisali redaktorzy „Loudwire”:

„The Satanist” to krótko mówiąc obrazoburczy majstersztyk rzucający nas w sam środek nikczemnej wojny pomiędzy niebem a piekłem. Od ikonicznych akordów otwierających „Blow Your Trumpets Gabriel” i bezlitosnego ataku „Ora Pro Nobis Lucifer” po klasyczne rockowe solówki i złowrogie partie chóralne w „O Father O Satan O Sun” album Behemotha stanowi klasę samą w sobie jeśli chodzi o metal dekady. „The Satanist” na zawsze będzie miał miejsce obok tak przełomowych płyt jak „Reign In Blood” i „Altars Of Madness”.

Behemoth pokonał takie zespoły, jak Ghost, Gojira czy Scepticflesh, które zajęły kolejne miejsca. Pełne zestawienie znajdziecie pod tym adresem.

Behemoth zagra ze Slipknotem

Najpierw szereg koncertów w Wielkiej Brytanii, a następnie kilkanaście koncertów na kontynentalnej części Europy – tak w skrócie wyglądają koncertowe plany zespołu Slipknot. Jakiś czas temu grupa pochwaliła się w sieci plakatem, na którym wymienione zostały wszystkie miasta, które planuje odwiedzić.

%%REKLAMA%%

Później więcej informacji przekazał zespół Behemoth, który będzie gościem specjalnym europejskich koncertów formacji Slipknot! Oba zespoły pojawią się w Polsce – koncert odbędzie się 6 lutego 2020 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także