Kolejni dziennikarze wracają do Trójki. Czy wróci też Marek Niedźwiecki?

/ 2 czerwca, 2020

Kiedy Kuba Strzyczkowski został nowym dyrektorem Trójki, zapowiadał, że postara się namówić do powrotu tych prowadzących, którzy w ostatnim czasie odeszli bądź zostali usunięci z radia. Z pewnością udało mu się namówić przynajmniej kilku, na antenie ponownie zagościli między innymi Piotr Metz i Piotr Stelmach. Jak donosił niedawno portal „Gazeta.pl”, powrót do Trójki obiecali też Marcin Łukawski, Krystian Hanke, Tomasz Rożek i Patrycjusz Wyżga.

Czy jest jednak szansa na powrót prowadzącego Listę Przebojów Trójki, Marka Niedźwieckiego? Strzyczkowski na antenie radia przeprosił go:

Zgadzam się, że dobra osobiste Marka Niedźwieckiego zostały naruszone. Przepraszam go jako dyrektor Trójki za bezzasadne zarzuty manipulacji przy LP3, bo żadnych takich działań nie było.

Jak donosi portal „Gazeta.pl” pełnomocnik Marka Niedźwieckiego, Maciej Ślusarek, wydał oświadczenie, w którym podkreślił, że to za mało:

Nie widzimy przestrzeni na to, by przechodzić do porządku dziennego nad celowym szkalowaniem i szerzeniem nieprawdziwych informacji.

%%REKLAMA%%

Kuba Strzyczkowski podkreśla, że nadal negocjuje powrót Marka Niedźwieckiego do radia.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf | fot. rofilp

KOMENTARZE

Przeczytaj także