Kombi jak Krzysztof Krawczyk. Kolejna mundialowa piosenka [WIDEO]

/ 29 maja, 2018

Utwory przygotowywane na Mudial w większości wypadków są – delikatnie mówiąc – przeciętnej jakości. Zarówno jeśli chodzi o muzykę, jak i tekst. Jednak mimo ogromnej krytyki i sporego hejtu, artyści wciąż próbują promować się poprzez największą imprezę sportową świata. Krzysztof Krawczyk niezrażony negatywnymi komentarzami zapewnił, że płytę opublikuje jeszcze przed Mundialem. Czy ktoś na nią czeka? Trudno to sobie wyobrazić.

Vicky Cornell wspomina pogrzeb Chrisa Cornella

Mimo tych niesprzyjających okoliczności mamy kolejnego śmiałka, który chce powalczyć o mudialową publiczność. Tym razem jest to niezwykle zasłużona dla polskiego rocka, dowodzona przez Sławomira Łosowskiego, formacja Kombi. Zespół zaśpiewał na Orliku utwór „Polska drużyna”:

W opisie filmu przeczytać możemy:

„Polska drużyna” to utwór energetyczny, o żywym tempie i finezyjnie prostej melodii, łatwo wpadającej w ucho. KOMBI prezentuje w nim swoje klasyczne brzmienie. Tekst nawiązuje do narodowego zamiłowania do piłki nożnej, które łączy Polaków bez względu na różnice, zwłaszcza podczas Mundialu. Słowa, szczególnie refren, zachęcają kibiców do emocjonalnego dopingu, a piłkarzy do ofensywnych i skutecznych akcji w polu karnym przeciwnika.

Patrząc na komentarze opublikowane pod teledyskiem można odnieść wrażenie, że utwór spotkał się z pozytywnym odbiorem. Zdecydowanie lepszym, niż kompozycje publikowane przez Krzysztofa Krawczyka.

A Wy będziecie dumnie włączać „Polską drużynę” podczas meczów reprezentacji w piłce nożnej?

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także