Komedia w gwiazdorskiej obsadzie pobiła rekord platformy Netflix

/ 19 czerwca, 2019

Wyreżyserowany przez Kyle'a Newachecka film „Zabójczy rejs” już po pierwszym zwiastunie zapowiadał się na przebój Netflixa. Sugerowała to chociażby gwiazdorska obsada – w filmie główne role zagrali bowiem Jennifer Aniston i Adam Sandler.

Serwis Variety poinformował – powołując się na nieoficjalne dane – że w pierwszych trzech dniach od premiery film odtworzono ponad 30 milionów razy (niespełna 13,4 miliona w samych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie). Niedługo później informację o rekordzie potwierdził rzecznik Netflixa, ale jednocześnie nie podał szczegółowych danych. Wiele wskazuje na to, że komedia kryminalna może pokonać innego rekordzistę – film „Nie otwieraj oczu”, który w pierwszym tygodniu odtworzono 45 milionów razy.

O czym opowiada film? Oto krótki opis:

Nowojorski policjant w końcu zabiera swoją żonę na długo obiecywane wakacje w Europie. Dzięki przypadkowemu spotkaniu w samolocie para otrzymuje zaproszenie na jacht należący do starszego miliardera Malcolma Quince’a. Gdy ten zostaje zamordowany, małżonkowie stają się głównymi podejrzanymi w sprawie rodem z klasycznego kryminału.

– opisuje film Netflix.

%%REKLAMA%%

Poniżej jego oficjalny zwiastun:

mg | fot. Netflix

KOMENTARZE

Przeczytaj także