Guns N' Roses ogłosili europejską trasę 2021. Co z koncertem w Polsce?

/ 5 sierpnia, 2020

Koncert Guns N’ Roses, który miał się odbyć 17 czerwca 2020 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie nie zostanie przeniesiony. Grupa poinformowała o przeniesieniu części europejskich koncertów na 2021 rok, ale wśród nich zabrakło warszawskiego koncertu.

W oświadczeniu organizatora możemy przeczytać:

Z przykrością informujemy, że nie było możliwości zmiany terminu koncertu Guns N’ Roses zaplanowanego na 17 czerwca 2020 na PGE Narodowym w Warszawie.

Co z zakupionymi biletami? Organizator proponuje wymianę biletów na voucher:

Organizator wydarzenia chciałby zaproponować Państwu zastąpienie biletów voucherem, który można zrealizować na dowolne wydarzenie organizowane przez Live Nation sp. z o.o. dostępne na Ticketmaster.pl

%%REKLAMA%%

Poniżej znajduje się lista przeniesionych koncertów Guns N' Roses.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

rf | fot. Raph_PH

KOMENTARZE

Przeczytaj także