Koncert Tori Amos w Polsce przeniesiony. Kiedy artystka przyjedzie do naszego kraju?

/ 28 marca, 2022

Wiemy już, kiedy odbędzie się przeniesiony koncert Tori Amos.


Jak już informowaliśmy, z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej polski występ Tori Amos wraz z częścią europejskiej trasy artystki został przełożony na nowy termin. Polski koncert Tori Amos odbędzie się 28 kwietnia 2023 roku w katowickim Spodku.

Jak podaje organizator:

Wszystkie bilety zakupione na koncert artystki, który miał odbyć się w lutym tego roku, zachowują swoją ważność na katowicki występ Tori Amos w 2023 roku. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły. Jednocześnie gorąco apelujemy o zachowanie zakupionych już biletów na koncert Tori Amos.

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu (wszystkie miejsca – siedzące):

  • Loża – 350/ 370 zł;
  • Płyta sektor B + sektory czerwone i zielone H, J – 220/ 240 zł;
  • Płyta sektory A i C – 195/ 215 zł;
  • Sektory zielone (bez sektorów H i J) – 195/ 215 zł;
  • Sektory czerwone (bez sektorów H i J) + sektory niebieskie do X rzędu – 185/ 205 zł.

W roli gościa specjalnego będzie można zobaczyć irlandzki duet Saint Sister. Zespół, którego twórczość określana jest mianem „atmosfolku”, ma na koncie dwie płyty studyjne, „Shape of Silence” (2018) oraz „Where I Should End” (2021). Na najnowszym krążku Morgana MacIntyre i Gemma Doherty wzbogacają swoje brzmienie, tworząc nastrojowe pejzaże dźwiękowe, promieniujące zjawiskowym ciepłem.

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także