Koncerty Celine Dion w Polsce zostały przełożone

/ 24 kwietnia, 2020

Pandemia koronawirusa sprawiła, że Celine Dion zmuszona została do przełożenia pierwszej części trasy po Europie. Wszystkie zaplanowane na maj, czerwiec i lipiec koncerty nie odbędą się w zaplanowanych terminach. Oznacza to, że artystka nie pojawi się 23 maja w łódzkiej Atlas Arenie, a także 25 maja w krakowskiej Tauron Arenie. 

Organizator poinformował, że wszystkie zakupione do tej pory bilety na wspomniane koncerty zachowują swoją ważność i będzie można je wykorzystać podczas nowych – nieogłoszonych jeszcze – dat. 

Moje myśli i modlitwy kierowane są do wszystkich, którzy stracili bliskich i bardzo cierpią podczas tej niszczycielskiej pandemii koronawirusa. Staramy się przystosować do tych trudnych okoliczności nie wiedząc, kiedy wszystko wróci do normy. Jednakże w końcu sobie poradzimy… mam nadzieję, że wcześniej, niż później.

– napisała Celine Dion.

%%REKLAMA%%

Celine Dion należy do najpopularniejszych popowych wokalistek świata. Karierę rozpoczęła w latach 80., kiedy była nastolatką, ale największy sukces odniosła w latach 90. za sprawą takich albumów, jak „The Colour Of My Love”, „Let's Talk About Love" czy „Falling Into You”, które rozeszły się na świecie w nakładach po kilkadziesiąt milionów egzemplarzy każdy. W 1999 roku ogłosiła zakończenie działalności, ale niedługo potem powróciła na scenę.

Regularnie koncertuje i nagrywa płyty w języku angielskim i francuskim. W sumie sprzedała ponad 250 milionów płyt. Jej najnowszy album ukaże się 15 listopada pod tytułem „Courage”.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także