KONKURS: Wygraj nową płytę Stinga, „The Bridge”

/ 6 grudnia, 2021


Wciąż lubisz słuchać płyt z fizycznych nośników? Mamy dla Ciebie najnowszy album Stinga na kompakcie.


W listopadzie ukazał się nowy album Stinga, zatytułowany „The Bridge”, który został napisany w trakcie pandemii. Sting opowiada na nim o osobistych stratach, zakłóceniach, zamknięciu oraz nadzwyczajnej sytuacji społecznej i politycznej.

Jednym z utworów promujących album jest „Rushing Water”, którego teledysk możecie obejrzeć poniżej.

Jeśli chcesz stać się posiadaczem jednego z 10 egzemplarzy płyty „The Bridge” Stinga na CD napisz w kilku zdaniach dlaczego nadal cenisz fizyczne wydania płyt. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy płytami.

Na odpowiedzi czekamy do 12 grudnia do godziny 23.59. Odpowiedzi przysyłajcie na adres michal.grzybowski@terazrock.pl. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

Płyta powstawała z udziałem znakomitych muzyków – na krążku pojawiają się m.in. Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja), Branford Marsalis (saksofon), Manu Katché (perkusja), Martin Kierszenbaum (klawisze), Fred Renaudin (syntezatory), chórki – Melissa Musique, Gene Noble, Jo Lawry, Laila Biali. Sting, pisząc album, miał bardzo szerokie inspiracje: od Cecila Sharpe’a, przez J. Roberta Oppenheimera, historię Nortumbrii, poprzez Saint Thomas.

KOMENTARZE

Przeczytaj także