Konkurs: Zostań supportem Pearl Jam

/ 17 kwietnia, 2007

JESTEŚ AMATOREM, ZAWODOWCEM??
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!
SUPPORTUJ PEARL JAM I LINKIN PARK!

Pearl Jam i Linkin Park zagrają 13 czerwca w Chorzowie. Masz niepowtarzalną okazję dołączyć do tego znakomitego grona. Jak?? Nic prostszego… Przygotowaliśmy konkurs, który daje Ci taką szansę…
Aby wziąć w nim udział, wystarczy wysłać swoje zgłoszenie (demo, biografię i foto) na adres organizatora koncertu:

Live Nation
ul. Wołodyjowskiego 59
02-724 Warszawa

koniecznie z dopiskiem „DEMO”

Dla osób preferujących nowoczesne środki komunikacji Wirtualna Polska uruchomi już w przyszłym tygodniu zgłoszenia online.
Konkurs składa się z dwóch etapów.
W pierwszym kandydatów oceniać będzie jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele Live Nation oraz patronów medialnych. Lista 10 najciekawszych zespołów zostanie ogłoszona 15 maja.
Szczęśliwa dziesiątka zostanie w drugim etapie poddana surowej ocenie internatów. To właśnie oni zadecydują, kto już 13 czerwca będzie mógł spróbować swych sił w Chorzowie. Zwycięzcą konkursu zostanie bowiem zespół, którego piosenka otrzyma największe poparcie internautów.
Jeśli więc muzyka jest Twoją pasją i marzysz o karierze na miarę karier Pearl Jam i Linkin Park, nasz konkurs jest adresowany właśnie do Ciebie. Nie zwlekaj ze zgłoszeniem!! kilkudziesięciotysięczna publika czeka być może właśnie na Ciebie.

red

KOMENTARZE

Przeczytaj także