Korn pogodził się z byłym perkusistą

/ 29 lipca, 2019

David Silveria przez wiele lat bębnił w zespole Korn, jednak po jego rozstaniu z grupą relacje między nimi się zepsuły. Teraz przyznaje, że pogodził się z członkami zespołu.

Zobacz nowy teledysk zespołu Korn

David Silveria napisał na swoim Instagramie:

Przeprosiłem wszystkich członków Korna. Byłem niedojrzały, czułem się zraniony i byłem wściekły po tym, jak Head powiedział, że nie przyjmą mnie z powrotem, szczególnie że rok przed powrotem Heada rozmawiałem z nim, próbując go namówić, żebyśmy pogadali razem z chłopakami z Korna, żeby nas przyjęli. Powiedział wtedy: „David, jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, ale nie dzwoń do mnie tylko jeśli chcesz, żebym wrócił do Korna. Nigdy nie wrócę”. W trakcie naszej rozmowy powiedział kilka negatywnych rzeczy o Kornie, których nie powtórzę, a niecały rok później wrócił do Korna. Od lat nie powiedziałem niczego złego o Kornie. Darzę każdego z chłopaków największym szacunkiem.

Od 2009 roku w Kornie na perkusji gra Ray Luzier i to właśnie z nim grupa przygotowuje nowy album.

%%REKLAMA%%

Nowy album grupy Korn nazwany „The Nothing” opublikowany zostanie 13 września nakładem Roadrunner/Elektra. W studiu nagraniowym zespół wsparł producent Nick Raskulinecz, który współpracował z grupą przy ich poprzednim wydawnictwie – „The Serenity Of Suffering” z 2016 roku.

Jaką koncepcję dotyczącą nowej płyty miał zespół?

Głęboko wewnątrz Ziemi żyje nadzwyczajna siła. Tylko nieliczni są świadomi wielkości/ważności i znaczenia tego miejsca, gdzie dobro/zło, ciemność/jasność, błogość/cierpienie, strata/zysk oraz nadzieja/rozpacz istnieją jako jedność, wyrywając nam każdy moment z naszego życia. Jest to miejsce, gdzie jasne i ciemne moce przytwierdzają się do naszej duszy i wpływają na nasze emocje, wybory, postrzeganie i w końcu na całe nasze istnienie. Jest to małe królestwo i jedyne miejsce, gdzie istnieje balans pomiędzy tymi dynamicznymi siłami – gdzie dusza znajduje swoje schronienie. Witajcie w THE NOTHING

– przekazał Jonathan Davis na temat tego, o czym opowiada album „The Nothing”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także