Korn spotka się z Fieldym. Czy basista wróci do zespołu?

/ 20 czerwca, 2022


Członkowie Korna zamierzają wkrótce spotkać się z basistą. Czy Fieldy powróci na scenę?


W zeszłym roku Fieldy poinformował, że na pewien czas zamierza rozstać się z zespołem Korn, żeby uporządkować prywatne sprawy. Od tamtej pory grupa koncertuje bez niego, a na basie gra Roberto „Ra” Diaz.

W wywiadzie dla „Blabbermouth” gitarzysta Brian „Head” Welch wyjawił, że członkowie zespołu po zakończeniu aktualnej trasy mają spotkać się z Fieldym:

Jesteśmy z nim w kontakcie. Ostatnio wysłałem mu e-maila. Po tej trasie spotkamy się z nim, pogadamy, zobaczymy, jak się ma, jaki jest jego stan psychiczny. Razem z Munkym właśnie o tym rozmawialiśmy. Kochamy go, jesteśmy z nim w kontakcie, zobaczymy co będzie.

Kilka miesięcy temu Munky powiedział:

Staramy się nie naciskać, chcemy żeby sam sobie poukładał swoje sprawy, bo najbardziej zależy nam na jego szczęściu. Jeśli w jego planach znajduje się Korn to wspaniale. Ale jeśli nie, to niech sam dojdzie, co czyni go szczęśliwym. Ma dzieci, ma wspaniałe życie i chcemy, żeby był szczęśliwy.

Nowa płyta zespołu Korn ukazała się 4 lutego 2022 roku pod tytułem „Requiem”. Więcej o zespole Korn znajdziecie w lipcowym „Teraz Rocku”, który wkrótce trafi do sprzedaży.

KOMENTARZE
Tagi: ,

Przeczytaj także