Korn zaskoczy nową płytą

/ 23 grudnia, 2018

Trwają prace nad następcą albumu „The Serenity Of Suffering” z 2016 roku. Gitarzysta Korna, Brian „Head” Welch, ujawnił rąbka tajemnicy, na jakim etapie jest nowa płyta.

Ed Sheeran zaskoczył Korna na koncercie Marilyn Manson [FOTO]

W wywiadzie dla „Consequence Of Sound” Head powiedział:

Mamy w zanadrzu parę sztuczek, których wcześniej nie wykorzystywaliśmy, parę fajnych rzeczy, które miło zaskoczą fanów. Jestem tego pewien.

Na ten moment nie skończyliśmy jeszcze nagrywać gitar, nie jestem pewien, czy skończyliśmy już komponować. Napisaliśmy już sporo, ale nie wiem, czy zamknęliśmy ten etap.

Nie ma jeszcze basu. Nagrane jest większość bębnów i trochę wokali.

Nie jest jeszcze znany tytuł nowego albumu zespołu Korn, ale płyta powinna trafić do sprzedaży w 2019 roku. Do tej pory nie znalazły jednak potwierdzenia plotki, by album miał trafić do sklepów już w marcu.

Jesienią 2018 roku formacja zagrała trzy wyjątkowe koncerty w związku z 20. rocznicą wydania albumu „Follow The Leader”. Trzeci album zespołu ukazał się 18 sierpnia 1998 roku, docierając na sam szczyt notowania „Billboard” i rozchodząc się w nakładzie przekraczającym 5 milionów egzemplarzy. Płyta przyniosła też przeboje „Got The Life” i „Freak On A Leash”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także