Kraków Live Festival 2019 wzmocnił skład

/ 18 lipca, 2019

Do składu tegorocznej edycji Kraków Live Festival dołączyli kolejni artyści. Są to Natalia Nykiel, Rosalie, Tuzza, Król, Marcelina i Kacperczyk. Kraków Live Festival odbędzie się 16-17 sierpnia 2019 roku, tradycyjnie w Krakowie. Wcześniej ogłoszone gwiazdy to między innymi Calvin Harris, Post Malone, DJ Snake, Macklemore i Years & Years.

Live Festival odbywa się w Krakowie od 2006 roku, początkowo pod nazwą Coke Live Music Festival. Podczas dwunastu edycji na festiwalu wystąpiły gwiazdy rocka, popu, muzyki elektronicznej i hip hopu, w tym Rihanna, Timbalad, The Prodigy, Kaiser Chiefs, Thirty Seconds To Mars, The Killers, Biffy Clyro, Foals i Massive Attack.

%%REKLAMA%%

Ubiegłoroczna edycja Kraków Live Festival odbyła się w dniach 17-18 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Podczas dwudniowej imprezy zagrali m.in. Kendrick Lamar (jeden z najważniejszych obecnie raperów na świecie), Jessie Ware (angielska piosenkarka znana z przeboju „Wildest Moments”), A$AP Rocky (amerykański raper), Die Antwoord (południoafrykański zespół pochodzący z Kapsztadu wykonujący muzykę hip-hopową w odmianie rap-rave) i Martin Garrix (holenderski DJ).

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także