Kreator i Vader na wspólnej trasie koncertowej

/ 29 września, 2017

Od 11 do 28 stycznia potrwa europejskie tournée niemieckiego zespołu Kreator, który otrzyma potężne wsparcie od zespołów Vader i Dagoba. Formacje odwiedzą między innymi Francję, Włochy, Grecję, Węgry czy Czechy. Podczas tych koncertów prawdziwą niespodziankę dla fanów przygotowuje polska legenda metalu.

Hey zapowiada specjalny album na 25-lecie

Mija bowiem 25 lat od opublikowania płyty „The Ultimate Incantation”, dlatego zespół postanowił, że podczas europejskich koncertów będzie ją odgrywał w całości:

Dopiero co zakończyliśmy wspaniałą trasę po Azji dwoma szalonymi koncertami w Indiach (w Guwahati i Bengalore) a już z ogromną przyjemnością pragniemy zaanonsować kolejną trasę u boku naszych Przyjaciół z legendarnego Kreator już w styczniu 2018 !!! Tym razem skupimy się na bardzo wyjątkowym wydarzeniu: 25 leciu debiutanckiej płyty VADERa „The Ultimate Incantation” oraz związanej z nią pierwszej trasy zespołu na Zachodzie wraz z Bolt Thrower i Grave na początku 1993 roku. W ciągu długiej historii VADERa graliśmy tę płytę w całości jedynie dwa razy… Tak wielu z WAS pyta o zagranie całego materiału z „The Ultimate Incantation” również w innych miejscach. Czyż może być lepsza okazja niż trasa z zespołem, który inspirował (i wciąż inspiruje!) nas tak bardzo? Bracia i Siostry !!! Złowieszcze wersy Ostatecznych Inkantacji są gotowe nasycić Wasze szaleństwo w styczniu m/

– możemy przeczytać na Facebooku zespołu.

Kreator gwiazdą „Teraz Rocka”

W nowym numerze naszego miesięcznika 10-stronicową wkładkę poświęciliśmy właśnie niemieckiej formacji Kreator, a skupiliśmy się na niezwykle interesującej historii zespołu, a także na jej wydawnictwach, których listę zamyka album „Gods Of Violence” z 2017 roku. Co więcej w numerze? David Gilmour, Prophets Of Rage, Black Country Communion, OMD, Arch Enemy, Strachy Na Lachy, Janusz Panasewicz czy Marc Bolan.

„Teraz Rocka” można znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także