Kreator. Zespół upamiętnia zmarłe gwiazdy muzyki

/ 1 lutego, 2017

Kreator w swoim najnowszym wideo postanowił oddać hołd wielkim muzykom sceny rockowo-metalowej, którzy odeszli w ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy. 

Kreator z nowym utworem spoza płyty

Kreator postanowił uhonorować ikony ze świata rock ‘n’ rolla. W teledysku do utworu „Fallen Brother” możemy zobaczyć twarze Lemmy’ego, Jeffa Hannemana, Prince’a, Davida Bowiego czy Cliffa Burtona i Bona Scotta.

Kreator promuje „Gods Of Violence”

Zespół pod wodzą Mille Petrozza wyrusza w europejską trasę koncertową, promującą 14. album zespołu. W kalendarzu zarezerwowano 22 daty, w tym koncert 15 lutego w Warszawie. Legendę europejskiego thrashu wesprą Sepultura, Soilwork oraz Aborted

O trasie mówi frontman Kreator:

W końcu wracamy jako hedlainerzy trasy po Europie. Minęło ponad 2 lata od czasu naszej ostatniej podróży i mamy kilak niesamowitych pomysłów na nasze koncerty, promujące nowy album. Obiecuję, możecie spodziewać się czegoś spektakularnego. Nie mogę doczekać się spotkania ze wszystkimi Metal-Maniakami w 2017 roku. A to dopiero początek.

Kilka słów dodał Andres Kisser z Sepultury:

Jestem niezwykle zadowolony, że mamy szansę wybrać się w trasę z Kreator i Soilwork po Europie. Kreator jest jednym z moich głównych, wczesnych inspiracji w świecie ciężkiej muzyki, to przywilej dzielić scenę z nimi.

Tracklista: Krator – Gods Of Violence

 1. Apocalypticon
 2. World War Now
 3. Satan Is Real
 4. Totalitarian Terror
 5. Gods Of Violence
 6. Army Of Storms
 7. Hail To The Hordes
 8. Lion With Eagle Wings
 9. Fallen Brother
 10. Side By Side
 11. Death Becomes My Light

Kreator: Fallen Brother

GW

KOMENTARZE

Przeczytaj także