Kruk & Wojtek Cugowski zaprezentowali zapowiedź wspólnej płyty [WIDEO]

/ 22 marca, 2021

Kruk oraz Wojtek Cugowski pokazali oficjalną zapowiedź płyty „Be There”.


Album zatytułowany „Be There” ukaże się już 14 kwietnia i wydany zostanie pod szyldem Kruk & Wojtek Cugowski. Na płycie znajdzie się osiem kompozycji. Teksty napisał i zaśpiewał Wojtek Cugowski.

Wcześniej poznaliśmy między innymi singiel „Rat Race”, teraz natomiast w sieci pojawiła się zapowiedź z fragmentami wszystkich utworów, które znajdą się na „Be There”:

Formacja oficjalnie zakończyła też właśnie prace w studio:

Album projektu Kruk & Wojtek Cugowski pt. 'Be There’ jest gotowy. Mam nadzieję, że spodoba się słuchaczom, choć nie jest to muzyka w żadnym wypadku nowoczesna. Płyta jest adresowana głównie do fanów klasycznego rocka, ale oczywiście byłbym zachwycony, gdyby młodzi ludzie docenili tą muzykę. Nie ma na tej płycie żadnego celowania w przebój, kalkulacji co się sprzeda, a co nie, nagraliśmy po prostu taką muzykę, jaką lubimy. Utwory są dość długie, zawierają zupełnie niepopularne ostatnio, wspaniałe solówki gitarowe, całość jest nagrana w języku angielskim… obraliśmy więc z Krukiem chyba najtrudniejszą ścieżkę dotarcia do polskiego słuchacza. Premiera płyty 14 kwietnia, polecam Wam ten album, cieszę się, że mogę być jego częścią.

– powiedział Wojtek Cugowski.

Lista utworów „Be There”:

  1. Rat Race
  2. Hungry For Revenge
  3. Prayer Of The Unbeliever (Mother Mary)
  4. Made Of Stone
  5. The Invisible Enemy
  6. Dark Broken Souls
  7. To Those In Power
  8. Be There (If You Want To)

fot. LARK Dariusz Świtała/Paweł Płonka

KOMENTARZE

Przeczytaj także