„Krzyk 5”. Poznaliśmy kolejne szczegóły związane z produkcją

/ 25 czerwca, 2020

Potwierdzono, że „Krzyk 5” powstanie przy współpracy producenckiej Spyglass Media Group i Paramount Pictures. Przedstawiciele wcześniej wymienionych potwierdzili ponadto, że do obsady dołączył David Arquette, czyli znany z poprzednich części Dewey. O jego udziale w projekcie pisano już wcześniej, ale były to nieoficjalne doniesienia.

Z przekazanych przez serwis Variety informacji wynika ponadto, że zdjęcia do „Krzyku 5” mają rozpocząć się jeszcze latem 2020 roku w amerykańskiej miejscowości Wilmington. W najbliższym czasie mają pojawić się kolejne informacje – między innymi związane z obsadą i scenariuszem. Już teraz wiemy, że będzie to pierwsza kinowa odsłona „Krzyku”, której nie wyreżyseruje Wes Craven.

Nad filmem pracują natomiast  Matt Bettinelli-Olpin Tyler Gillett, których znamy chociażby z filmu „Zabawa w pochowanego”. Producentem wykonawczym ma być natomiast Kevin Williamson, czyli scenarzysta poprzednich części „Krzyku”.

%%REKLAMA%%

Kinowa seria filmów „Krzyk” zadebiutowała w 1996 roku i, jak już zostało wspomniane, doczekała się czterech odsłon. W tym uniwersum rozgrywał się również serial pt. „Krzyk”, który zadebiutował w 2015 roku i doczekał się trzech sezonów. Niedawno mówiło się, że seria ma być kontynuowana, ale na razie nie ma znamy żadnych konkretów.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także