„Krzyk 5” z kolejną gwiazdą w obsadzie

/ 3 sierpnia, 2020

Znana z serii „Krzyk” Courteney Cox poinformowała, iż dołączyła do Davida Arquette'a, który również powraca do serii – oczywiście jako Dewey Riley. Aktorka wcieli się po raz kolejny w dziennikarkę Gale Weathers.

Zdjęcia do „Krzyku 5” mają rozpocząć się jeszcze latem 2020 roku w amerykańskiej miejscowości Wilmington. Będzie to pierwsza kinowa odsłona „Krzyku”, której nie wyreżyseruje Wes Craven.

Nad filmem pracują natomiast  Matt Bettinelli-Olpin Tyler Gillett, których znamy chociażby z filmu „Zabawa w pochowanego”. Producentem wykonawczym ma być natomiast Kevin Williamson, czyli scenarzysta poprzednich części „Krzyku”.

%%REKLAMA%%

Kinowa seria filmów „Krzyk” zadebiutowała w 1996 roku i, jak już zostało wspomniane, doczekała się czterech odsłon. W tym uniwersum rozgrywał się również serial pt. „Krzyk”, który zadebiutował w 2015 roku i doczekał się trzech sezonów. Niedawno mówiło się, że seria ma być kontynuowana, ale na razie nie ma znamy żadnych konkretów.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także