„Krzyk 5” ze wschodzącą gwiazdą w obsadzie

/ 18 sierpnia, 2020

Do obsady filmu „Krzyk 5” dołączyła meksykańska aktorka Melissa Barrera. Urodzona w 1990 roku aktorka i piosenkarka jest gwiazdą w Meksyku za sprawą występu w szeregu telenowel, ale w Hollywood stawia dopiero pierwsze kroki. Jej amerykański debiut, film „In The Heights”, będziemy mogli obejrzeć dopiero w 2021 roku. Wcześniej potwierdzono udział w nowej części „Krzyku” udział gwiazd znanych z poprzednich części: Courteney Cox jako Gale Weathers i Davida Arquette'a jako Dewey Riley.

Zdjęcia do „Krzyku 5” mają rozpocząć się jeszcze latem 2020 roku w amerykańskiej miejscowości Wilmington. Będzie to pierwsza kinowa odsłona „Krzyku”, której nie wyreżyseruje Wes Craven.

Nad filmem pracują natomiast  Matt Bettinelli-Olpin Tyler Gillett, których znamy chociażby z filmu „Zabawa w pochowanego”. Producentem wykonawczym ma być natomiast Kevin Williamson, czyli scenarzysta poprzednich części „Krzyku”.

%%REKLAMA%%

Kinowa seria filmów „Krzyk” zadebiutowała w 1996 roku i, jak już zostało wspomniane, doczekała się czterech odsłon. W tym uniwersum rozgrywał się również serial pt. „Krzyk”, który zadebiutował w 2015 roku i doczekał się trzech sezonów. Niedawno mówiło się, że seria ma być kontynuowana, ale na razie nie ma znamy żadnych konkretów.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także