„Krzyk” powróci do kin. Pierwsze szczegóły produkcji

/ 13 marca, 2020

Choć nie ma potwierdzenia, że nowy „Krzyk” będzie bezpośrednio nawiązywał do czterech poprzednich części, film będzie częścią uniwersum stworzonego przez samego Wesa Cravena. „The Hollywood Reporter” informuje, że nad filmem pracować mają Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett, których znamy chociażby z filmu „Zabawa w pochowanego”. Nie powinno zabraknąć zatem horroru połączonego z czarnym humorem, czyli czegoś, z czego znana jest seria „Krzyk”.

Ze wspomnianą dwójką ma współpracować ponadto Kevin Williamson, czyli scenarzysta kinowej serii. Tym razem ma jednak być on producentem wykonawczym.

%%REKLAMA%%

Kinowa seria filmów „Krzyk” zadebiutowała w 1996 roku i, jak już zostało wspomniane, doczekała się czterech odsłon. W tym uniwersum rozgrywał się również serial pt. „Krzyk”, który zadebiutował w 2015 roku i doczekał się trzech sezonów. Niedawno mówiło się, że seria ma być kontynuowana, ale na razie nie ma znamy żadnych konkretów.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także