Krzysztof Cugowski skomentował słowa Maleńczuka na temat Podsiadły: Obrzydliwe

/ 9 lipca, 2024


Wypowiedź Macieja Maleńczuka na temat Dawida Podsiadły odbiła się szerokim echem. Teraz skomentował ją Krzysztof Cugowski.


Kilka tygodni temu Maciej Maleńczuk krytycznie wypowiedział się o sukcesie, jaki na rodzimej scenie odniósł Dawid Podsiadło. Maleńczuk stwierdził, że Podsiadło jest „merkantylny do szpiku kości” i „mógłby otrzeć się o coś ambitniejszego”.

Do jego słów odniósł się sam Podsiadło podczas jednego ze stadionowych koncertów. Teraz słowa Maleńczuka skomentował też Krzysztof Cugowski, który w wywiadzie dla „Sportowych Faktów” powiedział:

Słyszałem wypociny jakiegoś piosenkarza na temat Podsiadły. W języku angielskim jest dobre określenie na takie zachowanie „disgusting”. Nie można tak robić. Jestem pełen podziwu dla Podsiadły, że w ten sposób wykorzystuje możliwości, które teraz mają artyści. Szanuję młodych piosenkarzy jak Podsiadło czy Sanah, że kilka razy w roku są w stanie zapełniać wielkie stadiony. Ich muzyka to nie moja bajka, ale artystę zawsze klasyfikuje publiczność, a w ich przypadku robi to na tyle zdecydowanie, że nie ma sensu o tym dłużej dyskutować.

Dawid Podsiadło w tym roku dał siedem stadionowych koncertów w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Chorzowie.

KOMENTARZE

Przeczytaj także