Krzysztof Krawczyk wydał album na Mundial i zaprosił gościnnie… Grzegorza Kupczyka!

/ 12 czerwca, 2018

Już za dwa dni rozpoczną się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, na której zagra oczywiście reprezentacja Polski. Zawsze, przy okazji podobnych wydarzeń, swoje wsparcie dla piłkarzy przekazują muzycy, którzy przygotowują kompozycje specjalnie na Mundial – żeby wesprzeć Naszych. Większość artystów poprzestaje tylko na jednym utworze, ale nie Krzysztof Krawczyk.

Arcade Fire publikuje absurdalny teledysk

Z całym albumem zatytułowanym „Biało-Czerwoni” możecie się zapoznać na platformach streamingowych, takich jak m.in. Spotify. Na płycie znalazło się 10 piosenek (+ utwór tytułowy w wersji karaoke), wśród nich „Lewandowski, gol dla Polski”, który po udostępnieniu w sieci… wywołał skrajne emocje. Warto także nadmienić, że na krążku gościnnie udziela się… Grzegorz Kupczyk, były wokalista metalowej formacji Turbo. Zaśpiewał on z Krawczykiem w utworze „Turbogrosik” dotyczący – rzecz jasna – naszego pomocnika, Kamila Grosickiego. 

Przypomnijmy, że Mistrzostwa Świata odbywać się będą od 14 czerwca do 15 lipca. Na tegorocznym mundialu zaprezentuje się reprezentacja Polski. Nasza narodowa drużyna zagra w grupie H z Senegalem (19 czerwca, godz. 17:00), Kolumbią (24 czerwca, godz. 20:00) i Japonią (28 czerwca, godz. 16:00). 

Za oficjalną piosenkę XXI Mistrzostw Świata, zatytułowaną „Live It Up”, odpowiadają amerykański raper i aktor Will Smith, kolumbijski wokalista Nicky Jam oraz artystka pochodząca z Kosowa, Era Istrefi. Możecie się z nią zapoznać w tym miejscu

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także