Krzysztof Zalewski dołączył do Radia 357

/ 17 listopada, 2020


Kolejną muzyczną gwiazdą, która dołącza do składu Radia 357, jest Krzysztof Zalewski.


Jest piosenkarzem, muzykiem, kompozytorem. Bywa aktorem. Od pewnego czasu znamy go także jako dziennikarza radiowego, który opowiada z pasją o swych muzycznych fascynacjach i zainteresowaniach.

Krzysztof Zalewski 16 listopada ogłosił, że dołącza do zespołu Radia 357. Posiadając pełnię wolności dziennikarskiej i artystycznej, będzie w nim prezentował wszystko, co mu w duszy i jego odtwarzaczach gra.

O tym, kiedy muzyk poprowadzi pierwszą audycję w Radiu 357, dowiemy się w najbliższym czasie. Krzysztof jest drugim muzykiem, po Tomaszu Organku, który dołączył do zespołu powstającego radia.

Stacja ma funkcjonować w formie wspólnej własności wszystkich zaangażowanych w projekt osób. Radio 357 chce rozpocząć nadawanie w grudniu, ale zaczęło już przygotowywać pierwsze sygnalne audycje na platformie Open FM w kanale Radio 357 Przedpremierowo.

Radio 357 na dziś tworzą: Marek Niedźwiecki, Katarzyna Borowiecka, Piotr Kaczkowski, Katarzyna Kłosińska  Kuba Strzyczkowski, Marcin Łukawski, Piotr Stelmach, Patrycjusz Wyżga, Anna Dudzińska, Michał Olszański, Tomek Michniewicz, Marcin Cichoński, Agnieszka Obszańska, Ernest Zozuń, Marta Malinowska, Aleksandra Budka, Marek Brzeziński, Tomasz Rożek, Filip Jaślar, Łukasz Błąd, Gabi Darmetko, Iza Woźniak, Daniel Wyszogrodzki, Krzysztof Szubzda, Roma Leszczyńska, Tomasz Jeleński.

KOMENTARZE

Przeczytaj także