Kult wraca do Warszawy. Trzy koncerty w ramach Trasy Pomarańczowej 2019

/ 19 marca, 2019

Zgodnie z tradycją w jesiennym repertuarze Stodoły nie może zabraknąć koncertów Kultu. Od dekad przyciągają one rzesze fanów, którzy wypełniając Stodołę po brzegi, śpiewają razem z Kazikiem utwory takie jak „Arahja”, „Hej czy nie wiecie”, „Dziewczyna bez zęba na przedzie” czy „Baranek”. Choć najważniejsze utwory Kultu są obowiązkowym elementem każdego występu, koncerty zachowują swój unikatowy charakter i każdy z nich na nowo podbija serca fanów.

Nie inaczej będzie także w 2019 roku. Formacja Kazika Staszewskiego wróci do Stodoły na trzy koncerty – 7, 8 oraz 9 listopada.

Kult w Stodole – bilety

  • Przedsprzedaż – 69 PLN (stojące), 99 PLN (miejsca siedzące)
  • W dniu koncertu – 76 PLN (stojące), 106 PLN (miejsca siedzące)

Wejściówki do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl.

Od momentu założenia przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę w 1982 roku grupa nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają Kult za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu.

%%REKLAMA%%

Najnowsza płyta zespołu – „Wstyd” – ukazała się w 2016 roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także