Kultowy film sprzed 36 lat znowu króluje na Box Office w USA

/ 7 lipca, 2020

Jako że wiele kin w USA pozostało zamkniętych, a premiery przesuwane są na inne terminy, działające kina (w tym kina samochodowe) przypominają klasyczne filmy sprzed lat. W ten sposób w Box Office znowu królują stare filmy.

W weekend, w który USA obchodzi Dzień Niepodległości, tryumfy święcił film „Pogromcy duchów” z 1984 roku. Słynna komedia z Danem Aykroydem i Billem Murrayem w rolach głównych wyświetlana była w 2/3 otwartych kin i dzięki temu trafiła na szczyt tygodniowego zestawienia Box Office, zarabiając w weekend 550 tysięcy dolarów, tym samym świętując dziesiąty tydzień na szczycie i pierwszy po 36-letniej przerwie. Tuż za nim uplasował się film „Jumanji. Następny poziom” z kwotą 300 tysięcy dolarów. W pierwszej dziesiątce znalazły się też między innymi takie filmy jak „Park Jurajski”, „Szczęki” i Deadpool”.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

rf | fot. Zygmunt Put

KOMENTARZE

Przeczytaj także