Kwietniowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 30 marca, 2022

Dziś do kiosków w całej Polsce, a także naszego sklepu on-line trafił kwietniowy numer miesięcznika „Teraz Rock”.


Kwietniowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 30 marca znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

KWIETNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy w kwietniu?

Kilka tygodni temu zmarł Gary Brooker, niekwestionowany lider legendarnej formacji Procol Harum. To właśnie temu zespołowi, który sformowany został w 1967 roku, redakcja „Teraz Rocka” postanowiła poświęcić obszerną, 20-stronicwą wkładkę. Przeczytacie w niej fascynującą historię jednego z najważniejszych rockowych zespołów w historii gatunku, a także zapoznacie się z jej dyskografią.

Zgodnie z tradycją sporo dzieje się w sekcji z wywiadami. Nasi redaktorzy przepytali między innymi Joe Satrianiego, Marka Lanegana, Natalię Przybysz czy członków takich zespołów jak Myslovitz, Destruction oraz Formy Planet.

Wiele w kwietniowym numerze dzieje się w sekcji z artykułami. Teksty poświęciliśmy Red Hot Chili Peppers, Keithowi Richardsowi, Meat Loafowi oraz Wigwam. W numerze pojawi się również kolejna odsłona naszego cyklu „Historia Rocka” – tym razem na tapet wzięliśmy niezwykle interesujący rok 1982.

W kwietniowym „Teraz Rocku” powrócą również relacje z koncertów – na razie skromnie, bo Wilków, Steve’a Hacketta oraz Slade, ale kolejne miesiące zapowiadają się dużo bardziej imponująco.

KOMENTARZE

Przeczytaj także