Kwietniowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 31 marca, 2021

Do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce, naszego sklepu internetowego oraz e-Kiosku trafił właśnie kwietniowy „Teraz Rock”. O czym piszemy w nowym numerze miesięcznika?


Kwietniowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 31 marca znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie, zważywszy na panujące wokół nas warunki, polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

KWIETNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

O czym piszemy w kwietniu?

Tym razem redakcja przygotowała 12-stronicową wkładkę poświęconą zespołowi Evanescence. Przypomnijmy, że zespół po dekadzie powrócił z premierowym materiałem, który znalazł się na opublikowanej kilka dni temu płycie „The Bitter Truth”. My natomiast przyjrzeliśmy się historii i twórczości amerykańskiego zespołu, który funkcjonuje z przerwami od 1995 roku.

W kwietniowym numerze postawiliśmy na tak lubiane przez Was wywiady! Na nasze pytania odpowiedzieli przedstawiciele takich formacji jak: Greta Van Fleet, wspomniane już Evanescence, Kings Of Leon, Papa Roach, Farben Lehre, Illuminae czy Bodom After Midnight. Przepytaliśmy również kilku zasłużonych solistów, a wśród nich znaleźli się Spięty, Tomek „Lipa” Lipnicki, Kaśka Sochacka czy Jean-Michel Jarre.

Nie zabrakło również artykułów. Spory tekst poświęciliśmy zmarłemu niedawno, kontrowersyjnemu Philowi Spectorowi. Bohaterem rubryki „5 na 5” został natomiast Paweł „Drak” Grzegorczyk. Przyjrzeliśmy się ponadto jednej z okładek pochodzących z albumu samej Kate Bush. W numerze ponadto kolejna odsłona naszej „Historii Rocka” – tym razem przyszedł czas na niezwykle ważny dla muzyki rockowej rok 1972!

KOMENTARZE

Przeczytaj także