Kwietniowy „Teraz Rock” – kup teraz!

/ 27 marca, 2024

W sprzedaży dostępny jest kwietniowy „Teraz Rock”, czyli najnowszy numer naszego miesięcznika. O czym piszemy? Sprawdź!


Kwietniowy „Teraz Rock” już w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 27 marca znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Można go kupić również w wersji PDF oraz w e-kiosku.

Niezmiennie polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

KWIETNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy w kwietniu?

W czerwcu 2023 roku przygotowaliśmy wkładkę o Death, a tym razem więcej miejsca postanowiliśmy poświęcić innej legendzie death metalu – zespołowi Morbid Angel. Na 12 stronach przeczytacie burzliwą historię amerykańskiej formacji dowodzonej przez Treya Azagthotha. We wkładce znajdziecie fragmenty wywiadów, ciekawostki i oczywiście recenzje wszystkich wydanych przez grupę albumów.

Na okładce kwietniowego „Teraz Rocka” znaleźli się panowie z The Black Keys. Zespołowi poświęciliśmy obszerny artykuł, podobnie zresztą jak legendarnemu Markowi Knopflerowi, który już niedługo wyda nowy solowy album. W numerze znalazła się również kolejna odsłona „Historii Rocka” – tym razem przyszedł czas na rok 2003.

Jak zwykle sporo dzieje się w dziale z wywiadami. Na nasze pytania odpowiedzieli przedstawiciele Deep Purple, Izzy and the Black Trees, While She Sleeps, Mother Mother, Hurt, Domu Złego czy Skaldów. Ponadto przepytaliśmy Skubasa i Martę Zalewską.

Nasi ludzie pojawili się ponadto na wielu koncertach. W numerze relacje z występów Depeche Mode, New Model Army, Samael, Dirty Honey, Cradle of Filth, Amaranthe czy Sokołowskiego. Ponadto w numerze wiadomości ze świata rocka, recenzje dziesiątek najnowszych wydawnictw i wiele więcej.

KOMENTARZE

Przeczytaj także