Kwietniowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 29 marca, 2021

Evanescence, Greta Van Fleet, Kings of Leon, Spięty, Papa Roach oraz Tomek „Lipa” Lipnicki to tylko niektórzy bohaterowie kwietniowego „Teraz Rocka”.


Nowy „Teraz Rock” trafi do sprzedaży już w środę, 31 marca. Tym razem redakcja przygotowała 12-stronicową wkładkę poświęconą zespołowi Evanescence. Przypomnijmy, że zespół po dekadzie powrócił z premierowym materiałem, który znalazł się na opublikowanej kilka dni temu płycie „The Bitter Truth”. My natomiast przyjrzeliśmy się historii i twórczości amerykańskiego zespołu, który funkcjonuje z przerwami od 1995 roku.

W kwietniowym numerze postawiliśmy na tak lubiane przez Was wywiady! Na nasze pytania odpowiedzieli przedstawiciele takich formacji jak: Greta Van Fleet, wspomniane już Evanescence, Kings Of Leon, Papa Roach, Farben Lehre, Illuminae czy Bodom After Midnight. Przepytaliśmy również kilku zasłużonych solistów, a wśród nich znaleźli się Spięty, Tomek „Lipa” Lipnicki, Kaśka Sochacka czy Jean-Michel Jarre.

Nie zabrakło również artykułów. Spory tekst poświęciliśmy zmarłemu niedawno, kontrowersyjnemu Philowi Spectorowi. Bohaterem rubryki „5 na 5” został natomiast Paweł „Drak” Grzegorczyk. Przyjrzeliśmy się ponadto jednej z okładek pochodzących z albumu samej Kate Bush. W numerze ponadto kolejna odsłona naszej „Historii Rocka” – tym razem przyszedł czas na niezwykle ważny dla muzyki rockowej rok 1972!

KOMENTARZE

Przeczytaj także